Katarzyna Korman - Fryzjer/Stylista

Katarzyna lat 27. Fryzjerstwo to nie tylko mój zawód , ale przede wszystkim Pasja. Szkołę zawodowa ukończyłam w roku 2009, w tym czasie również odbywałam praktyki w salonie fryzjerskim. W tym samym roku stając przed Komisja Egzaminacyjna Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej we Wrocławiu otrzymałam Świadectwo Czeladnicze uzyskując tytuł : Czeladnik w zawodzie Fryzjer. W zawodzie pracuje 9 lat , cały czas zdobywając nowe doświadczenia, jednocześnie w latach 2009/2011 uzupełniając swoje wykształcenie ukończyłam Liceum Ogólnokształcące.

Jestem urodzonym Skorpionem , znajomi powiadają, że jestem niełatwym charakterem , ale są i tacy którzy mi go zazdroszczą. Obierając jakiś cel, wyzwanie, dążę uparcie do jego realizacji. Zaangażowana, pomocna, uśmiechnięta, rodzinna, wrażliwa, czasami zwariowana ,szalona i zbyt perfekcyjna.

 

Klaudia Napierała - Fryzjer/Stylista

Nazywam się Klaudia Napierała. Jestem absolwentką Szkoły Fryzjerskiej we Wrocławiu, odbyłam praktyki w kilku salonach fryzjerskich na terenie Wrocławia. Posiadam dyplom Czeladniczy.

Specjalizuje się w strzyżeniu damskim oraz męskim, modelowaniu włosów, koloryzacji, dekoloryzacji oraz kreatynowym prostowaniu włosów.

Posiadam certyfikaty oraz ukończone szkolenia:
- Szkolenia z koloryzacji,
- Certyfikat z kreatynowego prostowania włosów „ Amazon Keratin”
- Certyfikat „ Look & Learn”

Moją pasją jest fryzjerstwo, praca w której mogę wykazać się swoją kreatywnością.

 

Przemysław Roszko - Fryzjer/Barber

Życie pisze nieoczekiwane scenariusze. Tak było również w moim przypadku. Pasja skierowała mnie ostatecznie na drogę fryzjerstwa, na której jestem już od 10 lat. Na co dzień robię to, co lubię najbardziej i mam nadzieję, że tą pozytywną energię przekazuję dalej.

Mam wielkie zamiłowanie do tego, co naturalne – widać to również w mojej pracy. Dobieram techniki i kosmetyki, które wzmacniają włosy i dodają im blasku. Nic nie dzieje się bez przyczyny – dlatego staram się także wyjaśnić procesy zachodzące w organizmie i ich konsekwencje. Jestem zachwycony postępem, jaki osiągnięto w technologii fryzjerskiej – chociażby w zakresie wykorzystania keratyny czy możliwości zregenerowania/odbudowy wiązań siarkowych we włóknie włosa.

Oprócz wykonywania różnych zabiegów fryzjerskich postanowiłem dzielić się swoją praktyczną i teoretyczną wiedzą organizując profesjonalne szkolenia z zakresu pielęgnacji SPA oraz indywidualne instruktaże fryzjerskie.

Strzyżenie z modelowaniem, modelowanie i czesanie okolicznościowe,  koloryzacja Coiffance professionnel ze strzyżeniem i modelowaniem, a także rytuały i zabiegi regenerujące włosy to oferta usług przeznaczona dla kobiet. Mężczyźni w naszej ofercie znajdą strzyżenie włosów, modelowanie zarostu oraz tonowanie siwych włosów.

Przy strzyżeniu wykorzystuję specjalistyczne nożyczki termiczne, dzięki którym włosy nie tracą naturalnej wilgotności oraz substancji odżywczych, a także są chronione przed niekorzystnym wpływem środowiska. Z kolei podczas zabiegów leczniczo-chemicznych stosuję S.O.S. Capilexx, która poprawia wytrzymałość i elastyczność włosów.

SPA dla włosów i skóry głowy

Oprócz podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych włosów w naszej ofercie znajdują się także specjalistyczne zabiegi odżywcze i stymulujące fazę wzrostu włosów z wykorzystaniem mezoterapii mikro-igłowej przy pomocy dermo-rollera, zabiegi regeneracyjne z wykorzystaniem sauny do włosów, a także spowalniające ich wypadanie.

Dzięki wykorzystaniu naturalnych i niezwykle energetycznych kosmetyków można uzyskać efekt mocnych, błyszczących i lekkich włosów. Dobór zabiegów i kosmetyków zawsze jest indywidualny i poprzedzony analizą struktury włosa oraz stylu życia.

 

Wioletta Żywina - Kosmetolog

Nazywam się Wioletta Żywina. Swoją edukację rozpoczęłam ponad 22 lata temu w Technikum Kosmetycznym Andrzeja Czamary we Wrocławiu, które ukończyłam z wyróżnieniem w 1998 .

Jestem także absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii Andrzeja Czamary Wydział Kosmetologia we Wrocławiu (które także udało mi się ukończyć z bardzo dobrymi wynikami) oraz Liceum medycznego - gdzie otrzymałam dyplom pielęgniarki .

Od 20 lat z uwielbieniem zajmuję się kosmetyką a wiedzę swoja pogłębiam na licznych szkoleniach i kursach . Ok. 7 lat pracowałam w renomowanym gabinecie dermatologii i medycyny estetycznej we Wrocławiu, prowadziłam przez 5 lat zajęcia pracowni kosmetologii na wyższej uczelni. Przez 6 lat pracowałam także w renomowanym instytucie w Długołęce. Przez 5 lat prowadziłam własny gabinet jednak ze względu na sprawy osobiste musiałam zrezygnować z pracy na „cały etat” ponieważ zostałam dumna mama najukochańszej pod słońcem córeczki. Pełniąc tę role odkryłam (i zapewne nie jestem w tym odkryciu osamotniona ) iż pogodzenie opieki nad dzieckiem ,praca zawodowa, sprzątanie, pranie, gotowanie itd… zajmuje bardzo dużo czasu. W konsekwencji tego czasu zaczyna brakować, a my odpowiedzialne mamusie , żony ,gospodynie nie potrafimy sobie tego czasu uszczknąć, z tego co zostaje bo zostaje bardzo niewiele. Dlatego wychodząc naprzeciw tym trudnościom oferuje paniom ( a także panom , w końcu tez dużo pracują) swoją wiedzę, umiejętności oraz czas na relaks i odpoczynek. Mam nadzieje ,ze spodoba Wam się moja propozycja i chętnie z niej skorzystacie. Zdobytą wiedzę chcę wykorzystać we własnych praktykach, aby móc poprawić Wasz wygląd, a co za tym idzie samopoczucie, przeciwdziałać upływającemu czasowi, poprawić niedoskonałości skóry które wiążą się z niewłaściwym trybem życia, jedzeniem, grawitacją, działaniem wolnych rodników, stresem bądź też niewłaściwą pielęgnacją.

 

Justyna Zbiorczyk - Kosmetyczka/Wizażystka

Nazywam się Justyna Zbiorczyk zajmuję się makijażem oraz kosmetyką profesjonalną od 2010 roku.

Ukończyłam szkołę M. Daleckiej we Wrocławiu z wyróżnieniem . Wciąż podnoszę swoje umiejętności oraz jakość świadczonych usług dla Państwa podczas licznych szkoleń.

Sztuka upiększania jest dla mnie czymś więcej niż zawód, to moja pasja i znacząca część mojego życia. Makijażu uczyłam się od najlepszych w swoim fachu min. Ewa Gil oraz Magdalena Pieczonka wizażystki gwiazd. Przez 2 lata pracowałam jako wizażystka marki IsaDora w której 2-krotnie zajęłam 1 miejsce podczas zawodów z makijażu wieczorowego . Prowadziłam liczne szkolenia makijażowe w perfumerii Douglas na terenie całej Polski. Miałam okazję pracować przy pokazach mody Gosi Baczyńskiej jako wizażystka. Z tego właśnie powodu praca sprawia mi wielką przyjemność i satysfakcję, zwłaszcza gdy mam okazję oglądać postępujące efekty zabiegów i radość zadowolonych z nich osób. Zapraszam wszystkie Panie jaki Panów do siebie na zabiegi pielęgnacyjne oraz chwilę relaksu i wytchnienia od dnia codziennego.

Feliks Turowski - Terapie Manualne/Kręgarstwo

Urodził się w 1957 r. w polskiej rodzinie w Żytomierzu, jego dziadkowie zostali deportowani w latach 30. na Syberię. Już w szkole ujawnił zdolności artystyczne, jego nauczycielem rysunku był Włodzimierz Kobyliński. Po ukończeniu szkoły średniej pracował jako grafik przy projektowaniu okładek książek i plakatów. W latach 1987-1992 studiował w Akademii Sztuk Pięknych we Lwowie, specjalizując się w ceramice artystycznej. Przez wiele lat pracował jako projektant w fabryce ceramiki w Połonnem na Ukrainie.

 

Równocześnie kontynuował tradycję kręgarstwa, przekazywaną od czterech pokoleń w rodzinie swojego teścia. Przez wiele lat prowadził własną praktykę, a także doskonalił swoje umiejętności uczestnicząc w specjalistycznych kursach.

 

Obok terapii manualnej Feliks Turowski w ostatnich latach był m.in. nauczycielem rysunku, zajmował się konserwacją zabytków (Klasztor Nowa Jerozolima w Moskwie), uczestniczył w plenerach i wystawach malarstwa. Od 2015 r. mieszka i pracuje w Polsce. Angażuje się w działalność Stowarzyszenia Neuropsychologicznego „Pod Klonowym Liściem” we Wrocławiu. W 2017 r. laureat nagrody „Gałązka Białego Bzu”, przyznawanej terapeutom opierającym swoją pracę o wartości etyczne.

 

Feliks Turowski specjalizuje się w terapii manualnej kręgosłupa i nastawianiu stawów. Zabiegi te powodują ustąpienie dolegliwości bólowych, korektę postawy, niwelują uciążliwe napięcie mięśni. Dodatkowo Feliks Turowski wykonuje także masaż brzucha, poprawiający pracę jelit.

 

Feliks Turowski przez wiele lat pracował razem ze swoim teściem, Janem Kordasem, który kontynuował tradycję kręgarską zapoczątkowaną przez swojego dziadka. Rodzina Kordasów mieszkała w Nowosielicy koło Połonnego. Przez dziesięciolecia doskonalili swoje umiejętności, pomagając okolicznej ludności.

 

Od 1992 r. Feliks Turowski zajmował się terapią manualną w Żytomierzu, Sławucie, Szepietówce i Zasławiu. Obok działalności terapeutycznej uczestniczył również w specjalistycznym kursie w Kijowie, kierowanym przez prof. Żanika Asatrjana.

 

W trakcie pobytu w Polsce Feliks Turowski, w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Neuropsychologicznym „Pod klonowym liściem”, ukończył kurs terapii neurotaktylnej, rozwijając umiejętności pracy z dziećmi z mózgowym porażeniem dziecięcym.

 

 

Michał Halbersztadt - Fizjoterapeuta, Terapeuta tkanek miękkich

Nazywam się Michał Halbersztadt. Fizjoterapią zajmuję się od 2007 roku kiedy ukończyłem studia licencjackie w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Kontynuowałem naukę na studiach magisterskich, podyplomowych oraz kursach, a mój "warsztat" jest i będzie rozwijany w przyszłości.

Moja dotychczasowa praca zawodowa składała się przede wszystkim z dwóch okresów działalności w gabinetach fizjoterapii w centrum Wrocławia. Aktualnie współpracuję również ze Specjalistycznym Zakładem Profilaktyczno - Leczniczym "Provita" przy ulicy Bierutowskiej we Wrocławiu, gdzie głównie zajmuję się pacjentami z dysfunkcjami neurologicznymi. Praca z tymi pacjentami sprawia mi wiele radości , satysfakcji i spełnienia zawodowego. Pracuję również w gabinecie fizjoterapii w hali "Omega Sport" w Smolcu pod Wrocławiem.

Ostatnie lata to także moja długotrwała współpraca ze wspaniałym młodymi tenisistkami z naszego miasta tj; z Amelią Kopel, Karoliną Jaśkiewicz czy Izą Kunat.

Obok fizjoterapii do głównych moich zainteresowań należą piłka nożna, boks , himalaizm, podróże, ciekawa książka i psychologia.

Szkolenia i doświadczenie:
- Studia Podyplomowe : Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu, Terapia manualna tkanek miękkich,
- Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, PO,  studia magisterskie,
- Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu, studia licencjackie
- Funkcjonalna Osteopatia i Integracja,
- Masaż Tkanek Głębokich,
- Terapia Punktów Spustowych, 
- Taping funkcjonalny w terapii tkanek miękkich, (warsztaty),

Doświadczenie zawodowe:
- Gabinet Fizjoterapii , "Omega Sport" w Smolcu
- Specjalistyczny Zakład Profilaktyczno - Leczniczy „Provita”, ul. Bierutowska we Wrocławiu,
- Gabinet Terapii Manualnej i Masażu we Wrocławiu, ul. Walecznych
- Gabinet Masażu, ul. Boczna we Wrocławiu

 

 

Izabela Kaczorowska - Pietraszek - Psychoterapeutka/ Terapie Naturalne

 
Absolwentka Studium Psychologii Psychotronicznej w Warszawie - tytuł doradca życiowy oraz Lwowskiego Uniwersytetu Psychologii im. J. Franka. W swojej pracy terapeutycznej stosuje kinezjologię "Dennisona". asystuje przy seansach hipnoterapii z dr Andrzejem Kaczorowskim szczególnie przy problemach z dziećmi. Prowadzi profesjonalne zabiegi konchowania i świecowania uszu przy różnych dolegliwościach między innymi bólów głowy, szumu uszu, niedrożności zatok oraz badanie pierwiastkow włosów. Jako Menager Gabinetu Terapeutycznego organizuje profesjonalne Kursy Hipnozy i Hipnoterapii dr Kaczorowskiego i dr Daniłowa oraz Zbiorowe Seanse Uzdrawiające.