Katarzyna Kanicka - Fryzjer/Stylista

Katarzyna lat 28. Fryzjerstwo to nie tylko mój zawód , ale przede wszystkim Pasja. Szkołę zawodowa ukończyłam w roku 2009, w tym czasie również odbywałam praktyki w salonie fryzjerskim. W tym samym roku stając przed Komisja Egzaminacyjna Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej we Wrocławiu otrzymałam Świadectwo Czeladnicze uzyskując tytuł : Czeladnik w zawodzie Fryzjer. W zawodzie pracuje 10 lat , cały czas zdobywając nowe doświadczenia, jednocześnie w latach 2009/2011 uzupełniając swoje wykształcenie ukończyłam Liceum Ogólnokształcące. Rozwijając swoją pasję i umiejętności ukończyłam w 2017 roku Profesjonalny Kurs Makijażu.

Jestem urodzonym Skorpionem , znajomi powiadają, że jestem niełatwym charakterem , ale są i tacy którzy mi go zazdroszczą. Obierając jakiś cel, wyzwanie, dążę uparcie do jego realizacji. Zaangażowana, pomocna, uśmiechnięta, rodzinna, wrażliwa, czasami zwariowana ,szalona i zbyt perfekcyjna.

 

Przemysław Roszko - Fryzjer/Barber

Życie pisze nieoczekiwane scenariusze. Tak było również w moim przypadku. Pasja skierowała mnie ostatecznie na drogę fryzjerstwa, na której jestem już od 10 lat. Na co dzień robię to, co lubię najbardziej i mam nadzieję, że tą pozytywną energię przekazuję dalej.

Mam wielkie zamiłowanie do tego, co naturalne – widać to również w mojej pracy. Dobieram techniki i kosmetyki, które wzmacniają włosy i dodają im blasku. Nic nie dzieje się bez przyczyny – dlatego staram się także wyjaśnić procesy zachodzące w organizmie i ich konsekwencje. Jestem zachwycony postępem, jaki osiągnięto w technologii fryzjerskiej – chociażby w zakresie wykorzystania keratyny czy możliwości zregenerowania/odbudowy wiązań siarkowych we włóknie włosa.

Oprócz wykonywania różnych zabiegów fryzjerskich postanowiłem dzielić się swoją praktyczną i teoretyczną wiedzą organizując profesjonalne szkolenia z zakresu pielęgnacji SPA oraz indywidualne instruktaże fryzjerskie.

Strzyżenie z modelowaniem, modelowanie i czesanie okolicznościowe,  koloryzacja Coiffance professionnel ze strzyżeniem i modelowaniem, a także rytuały i zabiegi regenerujące włosy to oferta usług przeznaczona dla kobiet. Mężczyźni w naszej ofercie znajdą strzyżenie włosów, modelowanie zarostu oraz tonowanie siwych włosów.

Przy strzyżeniu wykorzystuję specjalistyczne nożyczki termiczne, dzięki którym włosy nie tracą naturalnej wilgotności oraz substancji odżywczych, a także są chronione przed niekorzystnym wpływem środowiska. Z kolei podczas zabiegów leczniczo-chemicznych stosuję S.O.S. Capilexx, która poprawia wytrzymałość i elastyczność włosów.

SPA dla włosów i skóry głowy

Oprócz podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych włosów w naszej ofercie znajdują się także specjalistyczne zabiegi odżywcze i stymulujące fazę wzrostu włosów z wykorzystaniem mezoterapii mikro-igłowej przy pomocy dermo-rollera, zabiegi regeneracyjne z wykorzystaniem sauny do włosów, a także spowalniające ich wypadanie.

Dzięki wykorzystaniu naturalnych i niezwykle energetycznych kosmetyków można uzyskać efekt mocnych, błyszczących i lekkich włosów. Dobór zabiegów i kosmetyków zawsze jest indywidualny i poprzedzony analizą struktury włosa oraz stylu życia.

 

Michał Halbersztadt - Fizjoterapeuta, Terapeuta tkanek miękkich

Nazywam się Michał Halbersztadt. Fizjoterapią zajmuję się od 2007 roku kiedy ukończyłem studia licencjackie w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Kontynuowałem naukę na studiach magisterskich, podyplomowych oraz kursach, a mój "warsztat" jest i będzie rozwijany w przyszłości.

Moja dotychczasowa praca zawodowa składała się przede wszystkim z dwóch okresów działalności w gabinetach fizjoterapii w centrum Wrocławia. Aktualnie współpracuję również ze Specjalistycznym Zakładem Profilaktyczno - Leczniczym "Provita" przy ulicy Bierutowskiej we Wrocławiu, gdzie głównie zajmuję się pacjentami z dysfunkcjami neurologicznymi. Praca z tymi pacjentami sprawia mi wiele radości , satysfakcji i spełnienia zawodowego. Pracuję również w gabinecie fizjoterapii w hali "Omega Sport" w Smolcu pod Wrocławiem.

Ostatnie lata to także moja długotrwała współpraca ze wspaniałym młodymi tenisistkami z naszego miasta tj; z Amelią Kopel, Karoliną Jaśkiewicz czy Izą Kunat.

Obok fizjoterapii do głównych moich zainteresowań należą piłka nożna, boks , himalaizm, podróże, ciekawa książka i psychologia.

Szkolenia i doświadczenie:
- Studia Podyplomowe : Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu, Terapia manualna tkanek miękkich,
- Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, PO,  studia magisterskie,
- Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu, studia licencjackie
- Funkcjonalna Osteopatia i Integracja,
- Masaż Tkanek Głębokich,
- Terapia Punktów Spustowych, 
- Taping funkcjonalny w terapii tkanek miękkich, (warsztaty),

Doświadczenie zawodowe:
- Gabinet Fizjoterapii , "Omega Sport" w Smolcu
- Specjalistyczny Zakład Profilaktyczno - Leczniczy „Provita”, ul. Bierutowska we Wrocławiu,
- Gabinet Terapii Manualnej i Masażu we Wrocławiu, ul. Walecznych
- Gabinet Masażu, ul. Boczna we Wrocławiu